| Kisie a întrebat:

Ce parere aveti despre venirea lui lady gaga in Romania

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! bani cheltuiti aiurea pentru ce? se putea face altceva cu acei banuti..am vazut si concertul Innei pe site, dar e varza, pacat..bine ca a donat acei bani, e umilitor cum se arunca cu bani pe aceste zise "vedete"...dar e optiunea celor care aranjeaza aceste spectacole pentru beneficiul lor.
O zi frumoasa sa aihappy

| alexandra_8523 a răspuns:

O parere proasta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau ca a ales tocmai acest an, pentru ca nu voi putea ajunge la concerthee hee. Cred ca prin asta am spus tot.Numai bine.

| Valentin_Ghinet_1994 a răspuns:

Bine,doar ca imi pare rau ca nu am mers s-o vad...