| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi? http://www.youtube.com/......ttp?/watch
E primul meu video de genul :3.
Like and subscribe, dacă vă place :D.
Mulţumesc.

19 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu-mi place melodia.
Dar lyrics-ul este bun happy.
Bravo!
*-*

| floriasdfg a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Mulţumesc mult :3

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru floriasdfg):

Cu mult drag!
*-*

| Vans a răspuns:

...muzica asta-i oribilă.

| floriasdfg a răspuns (pentru Vans):

Ok, tot mă bucur pentru fiecare părere primită. Ştii, gusturile nu se discută happy.

| Vans a răspuns (pentru floriasdfg):

Ştii,eram de acord până să citesc ultima propoziţie.
De ce nu se discută, că sunt foarte curioasă de ce atunci când nu-i ceva pozitiv gusturile nu se mai discută. Atunci cine dracu mai suntem noi dacă nu discutăm despre asta?

| floriasdfg a răspuns (pentru Vans):

Ascultăm genuri muzicale diferite, sau asta înţeleg, uitându-mă în playlist-ul tău, şi după în al meu. Vreau să zic, ce ar fi de zis dacă s-ar discuta despre gusturi? Am cerut o părere despre cum mi-a ieşit video-ul, nu despre melodia în sine. Am ales melodia pentru că-mi plac versurile şi e simplu de realizat un astfel de videclip la ea. Nu ascult numai Lana Del Rey. Ok, e oribilă pentru tine muzica asta, dacă vrei să discutăm în legătură cu gusturile, hai.

| floriasdfg a răspuns (pentru floriasdfg):

Videoclip*

| Vans a răspuns (pentru floriasdfg):

Nu întrebai de muzică. Ştiu.Dar ce aş putea să zic despre un videoclip simplu în care ai băgat nişte versuri. Poţi să-ţi dai seama şi singură.

Ce ar fi de zis dacă s-ar discuta despre gusturi?
Ar fi multe de zis. Poţi discuta cu un om şi să-i explici de ce asculţi aia şi el să-ţi explice de ce ascultă aia şi normal, fără certuri şi alte alea, cum se presupune că se întâmplă când discuţi de gusturi în materie de orice, nu neapărat muzică.E fain să discuţi despre gusturi, afli chestii noi.Interesante sau nu, dar măcar afli ceva, nu stagnezi.Dar când omu vine şi-mi zice că gusturile nu se discută îmi lasă impresia că-i prost şi că nu ştie de ce asculta aia, sau că îşi dă seama că nu are argumente şi mai bine bagă replica asta în faţă.
Hai să nu discutăm despre nimic şi să rămânem proşti.

| floriasdfg a răspuns (pentru Vans):

Înţeleg. Ok, tu ce asculţi de obicei şi de ce?

| Vans a răspuns (pentru floriasdfg):

Rock,metale în special.Pentru că-s cele mai bune, cele mai complexe, e nevoie de muncă pentru aşa ceva şi mie-mi place să văd muncă multă când vine vorba de o trupăŞii pentru că e singura muzică, chiar singurul lucru, care îmi dă un sentiment care nu-l pot exprima.Doar în muzica asta simt că mă pot desfăşura cum îmi place.Şi m-a învăţat multe.
Îmi place şi rap-ul şi clasica.Clasica e o muzică care, de multe ori, îmi accentuează sentimenetele triste, deci nu ascult prea des.Rap-ul(din puţinul pe care-l ascult) m-a făcut să văd cum stă treaba cu scoietate asta şi consider că mi-a deschis ochii şi m-a făcut să privesc România într-un alt fel.

Rândul tău acum.

| floriasdfg a răspuns (pentru Vans):

Când vine vorba de rock, ascult doar anumite genuri, cum sunt punk rock ( de exemplu Green Day ), e clar una din trupele mele preferate. E unul din genurile în care mă regăsesc. În rest, nu ştiu, mai ascult câteva trupe de genul, dar nu ştiu de tip de rock e (Linkin Park, RED), sincer, nu ştiu dacă e chiar rock, nu mă interesează prea mult chestia asta. Dar, cel mai mult pot spune că ascult rap, dnb şi dubstep. Adică sunt genurile pe care le ascult aproape tot timpul. Găsesc atitudine, emoţie şi furie, şi îmi place. Rap. Ascult rap şi hip-hop românesc mai mult pentru că mi se pare o muzică bună şi transmite mesaje destul de puternice.

| floriasdfg a răspuns (pentru floriasdfg):

Ce tip de rock**

| RememberToSmile a răspuns:

Imi place piesabig grin

| floriasdfg a răspuns (pentru RememberToSmile):

Şi cum l-am făcut? puppy dog eyes
Adică, sunt la început.
Şi mie îmi place piesa

| RememberToSmile a răspuns (pentru floriasdfg):

Pai e super bine pentru inceputhappy Bravo! Continuawinking

| floriasdfg a răspuns (pentru RememberToSmile):

Multumesc mult de tot! Chiar înseamnă mult. :d