| Deny1333 a întrebat:

Ce părere aveţi?
http://www.youtube.com/watch?v=KrZHPOeOxQQ

Eu pur şi simplu ador melodia. :)

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Prima dată mi-a fost teama să dau click pentru că mă gândeam că iar văd o melodie de rahat, d-asta comercială. Bon Jovi e trupa mea de suflet, le iubesc melodiile şi abia aştept să merg la concert. Melodia normal că imi place, o iubesc. E una dintre preferatele mele. Mă bucur că mai e lume care ascultă muzică bună.

3 răspunsuri:
| Deny1333 explică:

@CrazyTeenager
Normal că o ştiu. tongue

| Anonima007 a răspuns:

Si eu o ador!happyEste una dintre preferatele mele. Funda?

| CrazyTeenager a răspuns:

E superba melodia, "It*s my life" tot o melodie cantata de Bon Jovi, ar trebui sa o asculti sigur iti va placea. Daca nu ai ascultat-o deja happy.