| smolnarkarina a întrebat:

Ce parere avetzy despre muzicaa lui Adam Lambert?

14 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Imi place foarte mult si el este foarte frumos happy

| xSoaked a răspuns:

E cel mai tare cantaret, ii stiu toate melodiile

| Petronela a răspuns:

Naspa

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Buna! ce pot sa zic eu sunt fan TOKIO HOTEL 4ever! Adam Lambert il copiaza foarte mult pe BILL K:X:X a recunoscut asta dar nu stiu cine zicea la raspunsuri ca e original... tipul nu e original. pe langa faptul ca il copiaza pe BILL il mai copiaza si pe BOY GEORGE.Are unele melodie dragute dar nu este ca cei de la TH!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

E foarte tare!
si el e superb!

| Necunoscută a răspuns:

O ador :X
Sincer, mie nu-mi prea pasa ca e gay, ca e urat ca e nu mai stiu ce oh go on Tipul canta extraordinar de bine :X Mie, una imi placetongue
\m/

| karra a răspuns:

Mie imi place foarte mult si nu imi pasa daca egay sau nu. tipu e fff sexy si canta si bine happy

| Gosh. a răspuns:

Imi place mult, tipul e foarte original happy

| Miha a răspuns:

Imi placEhappybig grin
si el e dragalashappy(numai ca nu ma fascineaza unghiile negre si stilul emobig grin)
dar in rest muzica imi place:X

| adry_4721 a răspuns:

Este ok.

| miumiu a răspuns:

Are voce buna si piese trasnet! E foarte original(in afara de faptul ca il copiaza pe Bill de la Tokio Hotel- a recunoscut si Adam... E fanul lui Billbig grin )Nu imi pasa ca e gay, e chiar viata lui si il priveste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nashpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super. dar nu inteleg de ce se difuzeaza doar WWFM

Răspuns utilizator avertizat