| dickul666 a întrebat:

Ce parere avezi despre Justin Bieber? Eu nu am una buna.

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Idolul copiilor de maxim 15 ani, iar cu asta am zis totul!

| Idkidk a răspuns:

Netalentat, urât

| deeeaqq a răspuns:

Foarte bună.
^^

| Адина a răspuns:

thinking
hă, e ok.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai nu am nicio parere.Dar eu nu ascult muzica lui.Multi zic ca e gay, drogat si mare handicapat dar eu nu POT SA ZIC NIMIC DESPRE EL, E UN OM SI MERITA RESPECT.Dar din cate am auzit despre el pare a fi un baiat care afla de faima si apoi devine mare drogat.(Nu stiu daca e adevarat)

| Berzerka a răspuns:

E misto daca vrei sa dai in cancer ascultandu-l.

| SomeonePerfect a răspuns:

Nici eu nu am o parere prea buna despre el, e un pusti care atunci cand a devenit celebru s-a prostit daca intelegi ce vreau sa zic, s-a drogat si a facut tot felul de tampenii.Acum nu vreau sa sara fanele pe mine, dar pur si simplu nu prea are talent. Talent au David Guetta, Martin Garrix, Skrillex si cei de genul. Asta ascult eu cel putin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SomeonePerfect):

Justin Bieber nu are talentul celor pe care i-ai enumerat tu, ei fiind Dj, nicidecum cântăreți ca și el.
Mulți artiști se droghează, nu este el mai presus ca ceilalți.
Faptul că nu îți place ție, asta e altceva. Talent zici?
https://www.youtube.com/watch?v=m0alUPmHMRg

Well... și ca răspuns pentru întrebare
Este un om ca oricare altul, cu defecte și calități, îmi place cum se îmbracă, felul în care cântă, mai ales vocea lui. A muncit extrem de mult pentru a ajunge un star de top în ziua de azi. Îmi plac toate melodiile lui, deși nu sunt disperată să îl ascult mereu, dar totuși îmi place mult.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii cum a ajuns el faimos nu?

| Drimmero a răspuns (pentru DoarBogdan):

Are o familie instarita, iar banul te face ''puternic si faimos'', cam asta este povestioara lui Justinel Biberon!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Si cu youtube-ul?

| Drimmero a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cu youtube-ul ce? Si-a lansat piesele si asa a devenit faimos si pe Youtube si in lume, daca la asta te referi/