| anonim_1705 a întrebat:

Ce piese frumoase stiti in limba romana, care se cinta usor? Trebuie sa cant o piesa la un concurs, dar nu pot decide care, pentru ca pina acum n-am mai avut asa experiente (adica n-am cintat niciodada in public) si as vrea sa sa reusesc, dar e neaparat ca cintecul sa nu necesite voce puternica happy. Dau fundita pentru un sfat folositor happy

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Eu una la anul trecut am cantat 'Celia - Printre stele' tot la un concurs. o piesa usoara si draguta este si Bambi-doi ochi caprui.

2 răspunsuri:
| Gixaabaii a răspuns:

Este una care am cantat-o
este usoara...eu si cu inca cateva fete am cantat-o la concurs
Coji de portocale - Simona Nae & Cristi Nistor
si ar mai fi si Celia-trag aer in piept
Cristina Rus- Prea Tarziu
Blondy - numele tau

| AxxFarer a răspuns:

O piesa frumoasa este daca vesel se traieste, doi ochi capruilaughing sper ca ti-am fost de folos