| Park1Suin a întrebat:

La noi la liceu in fiecare toamna se organizeaza un concurs de cintat in limba engleza.M-am gindit ca ar fi bine s-a incerc sa particip cu vreo piesa, dar totusi, mi-e frica sa nu ma inece emotiile.Am asa o teama ca nu le va placea cintecul si ca vor ride.Voi ce cerdeti, ar fi bine sa particip sau nu? Ma ghindeam la piesa Yohio-Heartbreak Hotel.

Răspuns Câştigător
| RoxanaGhost a răspuns:

Să nu-ţi fie ruşine, lasă emoţiile de o parte că nu-s bune şi dacă ai voinţă şi chiar îţi doreşti vei reuşiwinking

1 răspuns:
| Dismally a răspuns:

Daca tu consideri ca ai voce ar trebui sa incerci, nu va rade nimeni. Mult succes happy