| Vlad1928 a întrebat:

In scoala altfel este un concurs de talente si voiam sa ma inscriu cu un coleg si o colega dar nu stim ce sa facem. Eu cant la chitara cu fata si baiatul la voce ceva sau un colaj de piese la chitara... Eu cant ai la flaut dar nu destul de bine pentru public. Ce sa facem?

1 răspuns:
| pisicamoartarevine a răspuns:

Stiu un baiat Cosmin, daca ii dai o bata iti unge pateul pe paine in 3 timpi si nicio miscare. Cosmin e intelept dar nu prea, vegetarian si totusi mananc numai carne, Cosmin este un baiat dedicat vietii si ajutorarii celor aflati la mila sa. Daca vreti, si voi puteti avea un Cosmin al vostru, nu stie sa faca prea multe dar nici prost nu e. Daca il veti avea pe Cosmin veti fi tu, Cosmin, baiatul sinucigas, fata de pe centura si Cosmin, deci veti fi vreo 5-6 persoane, sigur veti gasi ceva de facut pentru ca Cosmin este un baiat descurcaret si va impartasi(nu la biserica copiii) calitatile sale cu voi, ucenicii mei.