| Puiutz a întrebat:

Hello :*.
Am o mica problema... mai demult aveam instalat acel program sa iti scrie la status melodia care o asculti, dar l-am dezinstalat straight face.
Si totusi nu pot sa ascult muzica cand sunt pe mess [mess 10 ] caci mereu mi se schimba statusul din 5 in 5 secunde angry se pun statusurile care le aveam mai demult, e foarte neplacut sad.
O fata mi-a spus sa merg in winamp la options - preferences dar de aici nu mai tin minte... worried
Cum sa fac?
putin ajutor?

Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| deea40 a răspuns:

Acel program nu il poti sterge decat daca iti reinstalezi windouusul...
dar mai ai o posibilitate in afara de a umbla la obtiuni poti sterge winapul si sa il instalezi iar si cabn il instalezi dai la obtziuni si la prefernce. apoi de acolo vezi tu ce iti mai da ca nu stiu exact ca eu nu am winapul...
sau poti asculta muzica prin bs player e mult mai bun ca winapul...alta posibilitate nu stiu

3 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

Si eu am patit asa mai demult.si am dezinstalat programul ala cat si messengerul. apoi am instalat din nou mess'ul.si nu mai am probleme.nu cred ca din winamp trebuie setat ceva :-s

| deea40 a răspuns:

Funditza ?

| SweetCherry a răspuns:

Si eu am la fel si nu stiu ce sa fac crying