| Stefff a întrebat:

De ce cand ascult muzica in winamp mi se schimba statusul de la mess. Stie cineva din ce cauzastraight face?

Răspuns Câştigător
| Mya a răspuns:

Winamp-options>preferences>general prupose. Te uiti in dreapta sus, selectezi "yahoo! messenger now playing", apoi jos,"uninstall selectede plug-in"(daca doresti sa dezinstalezi). Daca vrei sa fie doar temporar dezactivat, selectezi "configure selected plug-in" si undeva sus ai obtiunea "enable status changing", debifand si bifand vei putea controla cand sa-ti apara ca status muzia din winamp si cand nu.

22 răspunsuri:
| Mya a răspuns:

Winamp-options>preferences>general prupose.Te uiti in dreapta sus,selectezi "yahoo!messenger now playing",apoi jos,"uninstall selectede plug-in"(daca doresti sa dezinstalezi).Daca vrei sa fie doar temporar dezactivat,selectezi "configure selected plug-in" si undeva sus ai obtiunea "enable status changing",debifand si bifand vei putea controla cand sa-ti apara ca status muzia din winamp si cand nu.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Pt ca cineva ti-a instalat un mic plugin la messenger care vede toate melodiile ce merg in winamp fie asta muzica pusa de tine, fie la radio... daca acest plugin nu e corect instalat atunci schimba doar statusurile scrise de tine alta data.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Pt ca cineva ti-a instalat un mic plugin la messenger care vede toate melodiile ce merg in winamp fie asta muzica pusa de tine, fie la radio ... daca acest plugin nu e corect instalat atunci schimba doar statusurile scrise de tine alta data ..

| deyu001 a răspuns:

Poi poate pentru ca ai instalat un program ca atunci cand asculti muzica in winamp sa-ti apara la status.asa am si eu si cand ascult muzica i'mi apare melodia la status.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui place muzica ta.inseamna ca nu aveti aceleasi gusturi muzicale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai un Winamp cam neascultator.Downloadeaza-ti sau instaleaza-ti al WINAMP!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mei mi se intampla la fel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasi winamp deschi si nu ii dai sastea jos la bara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pain asculti miusic pe mess si pc e pe mess asa ti se schimba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ai un program care il vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca ai un program cred care apare ce muzica ascult ila mess big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kum sa instalez asta?
sa apara la status la mess? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu mi-am instalat programu de pa site `programe mess` si alegi de acolo. da i rau ca nu mai poti sta nici pe invisible sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea programul asta...happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza unui program...pe care ti la instalat cineva sau chiat tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai viruzihee hee big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copii tu Andreea ai instalat un program care ai pus sa apara muzica la status da-ti seama ce program apoi dezactiveaza-l! Ce atata e greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa imi apara in lista de mess muzica care o ascult cine ma poate ajuta? ID:emagabytzu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza iar winamp. mie mi. a merswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mya multumesc mult, m-ai scapat de prostia aia :*:*:*:*

| myh a răspuns:

SoOry.Mya_Myhaela eu il am setat in romana.si nu ma prea pricep cu engleza.cum fac?