| Deea_7017 a întrebat:

De fiecare data cand pun muzica in winamp mi se schimba statusul la mess...cum se schimba melodia, se schimba si statusul. ce ii pot face sa nu se mai schimbe statusul?

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Daca nu mai doresti sa apara la status numele melodiei din winamp, trebuie sa dezactivezi plug-un-ul.
Deschide winamp : Options -> Preferences -> Plug-ins -> General Purpose -> Click pe "Y! MS Status Changer v0.7 [gen_yms.dll] -> Uninstall selected plug-in