| Dumnezău a răspuns:

Cea de la Ozzy, parca suna mai bine si mai in tema melodiei.Desi nici Dave nu e rau deloc!

| TeoPT explică:

@AsAsInS
Mă crezi dacă îți spun că nici n-am văzut întrebarea ta? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Ma crezi daca iti spun ca s-a inventat butonul de reply, pacatosule? happy

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezăiţa,AsAsInS te crede, si ce?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Dar nu cu tine vorbeam, pacatosule. Nu vezi cui am dat reply? Cat despre cealalata intrebare... nu ai precizat cine sa iti raspunda. Si mi-am spus doar opinia, sper sa nu imi poarte pacatosul care a pus intrebarea pica pentru asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Ah, da, pacatosule, acum m-am prins! Eu am zis de intrebare ca nu as fi postat-o ca sa nu il fac sa se simta prost, sa il acuze cineva de plagiat.

| TeoPT explică (pentru anonim_4396):

Și care e faza dacă s-a inventat? E interzis prin lege să nu fie folosit sau ce? straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Da, pacatosule! E pacat, adica interzis de legea dumnezaiasca...de ce sa nu folosesti reply cand il ai in fata? Adica, eu si Dumnezau ne-am chinuit degeaba ca sa ii imputernicim cu aceasta idee pe programatori? Ce numele nostru...

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce rea sora mea, ii face pe toti pacatosi...Pacatoasa! tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Tot nu sunt mai pacatoasa decat tine, pacatosul meu frate! Mult am pacatuit in ultimul timp pe intrebarile lui 7h30, a propos.

| FucktheSystem a răspuns:

Oricât de mult ar putea să-mi placă Megadeth nimic nu se poate compara cu versiunea Black Sabbath.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Aia cu Megadeth!

bine inteles ca nici aia cu Ozzy nu e rea.

| TheDarkEmpire a răspuns:

Originalul are vocea lui Ozzy, care parca suna mai bine.Sa nu uitam ca si Dave Mustaine are o voce foarte buna, iar Megadeth melodii divine.

| Bogdanux a răspuns:

Originalul, dar nici coverul celor de la Megadeth nu suna rau.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Tu cam intreci pacatul:
http://www.TPU.ro/......com-watch/
Si depinde de cheful meu,daca am chef de Paranoid original, bineinteles ca Black Sabbath, dar daca am chef de Megadeth sau de ceva mai "dur/evil":)) voi pune Megadeth!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Eu o stiam de mult, pacatosule. Dar am tacut.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

7h30,AsAsInS te crede şi nu-i pasa, pentru el eşti un pacatos!
AsAsInS are simţul umorului, 7h30 îl are?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Il are, dar e serios si atunci cand glumeste. Parerea mea, nu da cu pietre in mine.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

7h30 nu intelege gresit, nu te acuz de plagiat!

| DreamAutopsy a răspuns:

Megadeth

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mie sincer imi plac f mult amandoua, dar mai mult a doua happy

| andr33hk a răspuns:

Amandoua imi plac, dar originalul ramane cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea de la Black Sabbath! Aia e divina pur si simplu, una din melodiile preferate ascultate de tatal meu vitreg. Si a mea, bineinteles. Una din primele melodii rock ascultate de mine.
Din pacate, Mylord nu m-a inzestrat cu sunet, asa ca nu aud nimic si scriu din amintiri.
Dumnezau sa te binecuvanteze, pacatosule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(test sa vad daca mi-ai dat ignore pe site)