| Blacksaber a întrebat:

http://www.youtube.com/watch?v=CCdOVThsWEg Black Sabbath-Paranoid ce parere aveti de aceasta melodie?(poate avem macar 1/3 din TPU care asculta muzica cat de cat muzica normala)

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Paranoid e preferata mea de la Black Sabbath.Am descoperit-o acum un an...cred, şi încă nu m-am plictisit de ea. Ozzy e un zeu al rock-ului, mai bine zis "Prinţul întunericului". :3

| BlackRose4ever a răspuns:

Clar, muzica adevarata care iti transmite ceva! fara discutii!