| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe de luat muzica pe telefon din calculator exista? Fara virusi si usor de descarcat va rog!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Iti trebuie cablu de date. unele telefoane nu mai au nevoie de programe, altele da. depinde ce telefon ai happy

| anonim_4396 explică (pentru ℓαυяα):

Al meu are nevoie de program, chiar daca am USB.Si am descarcat un program pentru telefoane Samsung dar nu merge.Si voiam sa ma ajutati voi cu unul bun(doar pentru telefoane SAMSUNG).

| ℓαυяα a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am tot Samsung, si am instalat Samsung new pc studio. banuiesc ca merge la toate modelele big grin

| anonim_4396 explică (pentru ℓαυяα):

Da,l-am folosit si eu, dar l-am pierdut.L-ai instalat de pe CD sau de pe Internet?

| ℓαυяα a răspuns (pentru anonim_4396):

De pe cd nu mi-a mers, l-am luat de pe net

| anonim_4396 explică (pentru ℓαυяα):

Daca imi dai un site de unde il pot descarca, iti dau fundita(dar sa mearga!)winking.Te rog big grin+FUNDA!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai nevoie de programe. Ai nevoie doar de un Bluetooth sau de un cablu de date.