| marisha96 a întrebat:

Ce rol joacă muzica în viața voastră?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aproapevital.

| CautNume a răspuns:

Principal thinking

| FadetoBlack a răspuns:

Unul esenţial.

| rapp2020 a răspuns:

Destul de mare, deoarece muzica e singura care te intelege atunci cand ce-i din jur, habar n-au ce simti tu

| OnuOnulică a răspuns:

Unul foarte important happy

| Wøodenpints a răspuns:

Îmi încântă urechile.

| oprescudorin11 a răspuns:

Din fericire sau pacate, muzica este isasi viata mea. Desigur ca nu mizeriile actuale.Traiesc in trecutul muzicii profesioniste, de aristocrati.
Fara muzica nu mai traiam.Nu mai faceam nimica. E totul.As renunta si la presedintia USA sau la cea mai frumoasa fata pentru muzica. E viata mea. O visez, ea ma re-creeaza.

| Aneurysm a răspuns:

Pur şi simplu, mă calmează. E cea mai bună prietenă a mea. E mereu acolo şi mă scoate din stări cretine, de la cele mai agresive riff-uri, până la cele mai elegante acorduri. So yeah... it helps. A lot.

| FearOfTheDark a răspuns:

Ma linisteste cand sunt obosita/suparata/furioasa.
De cele mai multe ori imi transmite diverse sentimente cu care imi "incarc bateriile", sa zic asa.
Eu zic ca joaca un rol destul de important.