| anonimathebest a întrebat:

Ce sa fac sa imi urmez visul? eu vreau foarte mult sa devin o cantareata. fac deja ore de canto dar nu am cantat niciodata pe o scena.Credeti-ma,sunt talentata(dupa cum imi spun altii) si iubesc muzica, imi gasesc linistea in ea. Dar vreau sa ma asculte si altii.Am 11 ani. oare este posibil ca atunci cand voi fi mare sa fiu o cantareata de succes?

2 răspunsuri:
| AnneMarieZiegler a răspuns:

Urmeazami-l eu la 11 ani aveam o voce superba iar tatal meu m-a dus la un cor vestit din oras unde mi-am format vocea si acum sunt o mare cantareata in orasul meu dar totusi cred ca o sa ma cunoasca toata lumea, pentru ca imi doresc sa mi se indeplineasca visul...

| 211wasgnij a răspuns:

Participa la anul la x factor, auditiile pentru romanii au talent probabil s-au incheiat sau canta in public dar ai grija sa nu te auda politistii ca vor scrie ceva pe o foaie si-ti vor cere un autograf.