| Radioactive a întrebat:

Ce sa fac sa-mi mai imbunatatesc si eu urechea muzicala...cand cant eu parca cineva stranguleaza o gainarolling on the floor. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Cred ca urechea muzicala e ceva cu care te nasti :-s

Răspuns utilizator avertizat
| Isabelamaria21 a răspuns:

Daca nu te-ai nascut cu voce nu ai cum sa "ti-o refaci" toata lumea s-a nascut cu cate un talent nu toti au voce tu poate ai alt talent la toti ne place sa cantam dar daca nu avem voce nu avem cum sa devenim cantaretii! Succes!

| daniEL88 a răspuns:

Pai nu stiu daca ureche trebuie sa ti-o imbunatatesti, ci vocea. Prin exersare si prin insistenta poti sa iti gasesti stilul si vocea potrivita pentru a canta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ever.toata lumea canta. unii in gand. tu esti unul dintre acestia.important e sa-ti cante ingerii in inima.