| uranus1995bz a întrebat:

Ce spuneti despre melodia lui Tutu Adiran de la romanii au talent? din semifinale?

Răspuns Câştigător
| Mariella a răspuns:

Este frumoasa...dar nu prea. da, povestea lui este trista, emotionanta, etc. dar melodia/talentul lui nu mi se pare nici macar de semifinale. pentru ca e concurs de talente, nu de povesti, nu de ochi frumosi( pentru ca da, e si un pic dragut tipul). normal, imi pare rau de el, nu incepeti sa aruncati cu pietre-n mine, dar...am si eu prieteni care pot sa faca ce face el. si daca ma straduiesc, pot si eu. pentru ca pentru hip-hop nu-ti trebuie cine stie ce voce( normal, nu strica o voce buna, dar nu e obligatoriu sa poti canta si 'somewhere over the rainbow' sau 'i will survive' ). totusi, era de asteptat sa fie el cel mai votat, pentru ca asta se vinde, asta se asculta la noi. imi pare rau, totusi, parerea mea e ca erau altii mai buni

1 răspuns:
| Nutella123456789 a răspuns:

Absolut superba si emotionanta. Sper sa castige concursul pentru ca merita.