| Cipriaan a întrebat:

Da Cruz sa calificat in semifinale la Romanii au Talent? Ca m-am uitat pe Romaniiautalent.protv.ro si nu era in semifinale, in niciuna! Imi spuneti daca sa calificat?

Răspuns Câştigător
| LifeInWords a răspuns:

Da. S-a calificat in semifinale cu 3 de "DA" din partea indragitului juriu.
Apare in semifinala a 3-a.
Sper ca te-am ajutat! happy

| pinguluk a răspuns (pentru LifeInWords):

Http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-3-1 IL VEZI TU PE Da'Cruz aici? Ca eu nu il vad :|. EL NU A AJUNS IN SEMIFINALA ORI DIN CAUZA LU ADRIAN TUTU

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| artyparty a răspuns:

Nu