| LastChance a întrebat:

Ce trupă/artist crezi că îţi face de râs genul de muzică pe care îl asculţi? Hai să aruncăm cu căcat în ei!

21 răspunsuri:
| LastChance explică:

Aruncaţi mă cu căcat în ei!

| itscloudyoutside a răspuns:

Toate trupele cretine de post-hardcore, metalcore, deathcore, avant grade metal, şi mă rog, în general cam 99% din trupele de emolăi. Cele mai cretine trupe pe care le ştiu sunt Iwresledabearonce (habar n-am dacă am scris bine sau nu) şi Design the Skyline. Apoi, mai sunt Tokio Hotel, Black Veil Brides, Eyes Set to Kill, Hollywood Undead, Falling in Reverse, Sleeping With Sirens, Attack Attack!, Blood on the Dance Floor, The Devil Wears Prada, Simple Plan, Hey Monday, Fall Out Boy, Panic! at the Disco, brokeNCYDE, etc. Şi, sinceră să fiu, aş adăuga şi Linkin ParK în categoria asta, pentru că noile lor melodii nu mă încântă deloc (nu că mi-ar fi plăcut cine ştie cât de mult şi înainte, but whatever).

Mersi că ne-ai dat ocazia să "aruncăm cu câcat" în muzica pe care n-o suportăm.

| anonim_4396 a răspuns (pentru itscloudyoutside):

Nici eu nu suport Blood on the Dance Floor, Hey Monday, Panic! at the Disco şi celelalte hisptereli. Ăsta-i şi motivul pentru care nu butonez tembelizorul până la MTV rocks.

Şi "Fun" îmi displac.

| Woodenpints91 a răspuns:

Cam tot ce s-a zis mai sus,plus nişte trupe de căcat cărora nu m-am obosit să le ţin minte numele.
Cam toate chestiile care se termină în -core,cu mici excepţii. Plus labele ălea lente,fără rost, despre cae toţi spun că sună bine când eşti drogat, sauchetsii de gen. Căcat, nu sună bine când îs trez, n-are nicio şansă să sune bine când am creieru amorţit.
Ţie ţi-au mai crescut?

| LastChance explică (pentru Woodenpints91):

Ce sa creasca?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LastChance):

Chestiile ălea de le-aveai tu mici.

| LastChance explică (pentru Woodenpints91):

Mă confunzi. big grin

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LastChance):

Da,acu' scoate-te, scoate-te laughing

| LastChance explică (pentru Woodenpints91):

Vorbesc serios. Chiar o faci.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LastChance):

Nu mă brăili!

| CautNume a răspuns:

Tokio Hotel

| wforweirdo a răspuns:

Prea mult de scris. Şi majoritatea trupelor pe care voiam să le spun s-au spus deja. Nici măcar nu cred că sunt 'rock', dar aş mai adăuga Blaxy Girls(parcă nici nu mai ântă), Paramore, Get Scared, Modern Day Escape. Sunt atât de mulţi d-ăştia încât îi şi uit.

| Adry05 a răspuns:

laughing). Hai ca mi-ai inseninat seara cand ti-am citit intrebarea. PAi, nu am un gen anume pe care-l ascult, dar niste vedete de care pot zice ca mi-e rusine din industria muzicala sunt: Inna, alexandra stan si cu alessia.

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ai sa observi la mine in playlist ce ascult
genu asta muzica face de ras ideea de muzica in sine http://www.youtube.com/......p?/results

| Tourniquet a răspuns:

Voltaj, Holograf, Tokio Hotel, Limbi în parc (aka Linkin Park), Three Days Grace, Brokencyde... etc!

| Rockart a răspuns:

Black Veil Brides, Bless the Fall, Alesana, Emmure, Paramore, etc.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Rockart):

Pana si astia sunt de preferat decat manele

| KristalPop a răspuns:

Black Veil Brides, Bring Me the Horizon, Tokio Hotel. Labele astea de screamo, emo sau ce-o fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt hateriţă cu diplomă şi aş "arunca cu căcat" în mulţi, dar acum chiar nu-mi aduc aminte. Să spunem Voltaj, Holograf pentru rock-ul românesc şi Tokio Hotel, Black Veil Brides pentru cel de peste hotare.

| splitt a răspuns:

Linkin parca, 30 days to mars, si toate acele trupe care canta alternativ pan' la dumnezo, prost, si is incadrate la rock, bere gratis, voltaj, si toate trupele alea nostalgice din Romania ( holograf)