| anonim_4396 a întrebat:

Ce va displace/place la rockeri? motivati'va raspunsul

Răspuns Câştigător
| ElHombre2000 a răspuns:

A fi rocker inseamna mai mult decat sa nu te speli pe cap sau etc.A fi rocker inseamna sa intelegi muzica si atunci cand o asculti sa ai acel sentiment.Rockeri nu sunt oamneni prosti.Tie iti place muzica rock? de curiozitatethinking

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Si.apropo.de.asta.Lucrururile.de.valoare.nu.sunt.neaparat.aurul.tiganilor.sau.bratarile.de.argint.Sunt.lucruri.care.au.valoare.sufleteasca

| ElHombre2000 a răspuns:

Foarte bine\m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa fiu cat pot de succinta: asta e modelu cocalarului nu rockerului.critici fara a fi cunostinta de cauza.hai totusi sa le luam pe rand "are aceeasi culoare de sus pana jos" - culoarea negru reprezinta solitudinea, tristetea, dar si forta
"Roaccerul e mereu jegos, are haine negre si lungi si le tine indiferent de anotim" - Nu.toti.rockerii.sunt.jegosi,asta.tine.de.latura.fiecaruia.Nu.toti.rockerii.sunt.imbracati.in.negru.de.ex.eu.nu.port.negru.mereu.dar.in.casti.imi.duduie.Disturbed.Nu.conteaza.imbracamintea.atat.cat.conteaza,sa.ai.bun.simt.Cunosc.prea.multi.
"Sunt unele specimene care isi mai fac si o frizura de-aia in cap, de nu-ti permite sa te speli pe cap cateva saptamani." Se numesc dredduri si da sunt greu de ingrijit dar nu imposibil.Stii macar cat timp ia pentru facerea lor? Nu! asa ca las'o asa
Si.ei.imi.iau.haine.din.Obor.si.nu.arat.ca.ultima.distrusa...asa.ca.ma.judeci.fara.sa.ma.cunosti(nu.trebuie.sa.ai.cele.mai.la.moda.haine.ca.sa.arati.bine.Nimeni.nu.ma.arata.cu.degetul.si.traiesc.in.cartier.de.rromi
"La mana are curele, sfori, elastice de birou (in nici-un caz NU bratari sau ceva mai de bun gust si care sa fie peste 5 lei). " Ce.poarta.ei.sunt.de.multe.ori.chestii.facute.de.mana.Ce.zici.tu.de.chestiile.de.birou.sunt de. poseri, nu.rockeri.
"Un roaccer face mereu pe desteptul, el mereu are o parere despre orice. "Se scrie rocker nu roaccer.Aici.te'ai.referit.la.cocalari.Rockerii.sunt.chiar.foarte.tacuti
"Se chinuie din tot sufletul sa PARA diferit."Pentru.oamenii.de.rand.da,asa.pare.Si.totusi.ei.asa.sunt.cu.adevarat.Nu.se.tem.sa.arate.cum.sunt.Multi.sunt.apreciati.pentru.asta
"Oricum, ii place viata infecta : pentru el distractia absoluta este sa se faca praf din bautura ieftina, de obicei vodca Saniuta( si altele - NU FAC RECLAMA)" Betivii.de.genu.sunt.boshcetari. nu.rockeri.Deja.ai.facu.o.reclama
" sa se drogheze si sa stea intr-un jegos de cort de max 2 persoane cu inca alti 20 de prieteni Va dati seama ce candoare..." Nu.se.drogheaza,nu.stau.murdari,aerisesc.corturile.ca.noi.toti...frate.de.unde.le.scoti.si.tu
"Roaccerul este si cu probleme la mansarda, altfel nu se explica ce placere poti sa ai prabusindu-te in altul - porcarie numita pogo" 'Roaccerul'.a.gasit.o.modalitate.nondistructiva.de.a'si.exterioriza.mania

| Alequandra a răspuns:

Imi displace ca sunt tampiti ca tine care sa intrebe ce ne displace la niste oameni minunati