| J u s t a întrebat:

Întrebarea mea va suna ciudat... Exista vreun om care nu asculta JB?!straight facedaca da...motivati'va raspunsullaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de mine, cum să nu existe?! O vezi acum pe bunica cântând "Baby" sau "Love me"?

Eu nu-l suport pentru că se crede prea frumos, celebru şi de când a devenit aşa popular printre adolescenţi a căpătat o grămadă de fiţe.

Îmi plăcea mai mult aşa:

http://www.youtube.com/watch?v=28VmUxTDU5Q

Sau:

http://www.youtube.com/watch?v=xHFF2VrHOa8&feature=related

^_^ Cute!

18 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu, nu-l ascult pe Justin. E ok, nu am nimic nici cu el nici cu muzica lui dar pur si simplu atunci cand vreau sa ascult muzica nu fac alegerea asta. E parerea mea si gusturile nu se discuta.Nu am nimic cu cei care il asculta, treaba lor. O zi minunata!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da. Eu! pentru ca nu ma impesioneaza pustii care se cred smecheri si care canta despre cat de complicata e perioada adolescentina in care iti apar cosuri si vai. iubesti! F. Off!

pa, pa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu, eu nu ascult JB, nu înţeleg ce are el aşa de special de numai de el se vorbeşte, mai ales pe TPU... nu am nimic cu el, are o voce de copil, nu neapărat de fată, e vedetă şi gata! Gosh, treceţi peste asta cu febra Justin Bieber... de fiecare dată când văd o întrebare gen "Vă place Justin Bieber? Fundiţă!" îmi pun mâna la cap, deja cred că sunt cel puţin 100 de întrebări pe tema asta.

| Razvan a răspuns:

Bunica mea asculta pe Utv, mamei ii place freza lui si tatei ceasurilelaughing
Cred ca vecina mea tanti Ileana care are 87 de ani nu asculta.De ce? Pentru ca nu mai aude, altfel ar fi fan inrait al acestui pusti genial laughing

| Hombre a răspuns:

Dar cine este Jb, vreun predicator cumva? Unde predică să mă duc si eu ca asa mult imi place, nicăeri nu dorm mai bine ca la predici.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, eu. Nu mi se pare cine ştie ce, e un copil care are voce şi e foarte bine promovat, atât. Baftă!

| MidnightLady a răspuns:

Daca iti spun ca nu stiu cum arata si nu l-am auzit niciodata cantand, ma crezi? Si sincer nici nu ma intereseaza, doar aici pe TPU ii vad numele.
Dar problema e alta, nu reusesc sa-mi motivez raspunsul, il accepti si asa? big grin

| doar.pt.voi. a răspuns:

Copil...nu-mi place. Dal...laughingangry se crede mare"vedeta"oh go on

| Deea_7266 a răspuns:

Sa uitat odata bunica a nimerit pur si simplu la o melodie de a lui pu U-tv era baby paremi-se nu mai stiu eu vin o salut si o intrteb ce faci bunica il asculti pe Jb.

Dupaia peste o ora o aud pe bunica in timp cemi facea clatitele:Like baby baby noooo.
rolling on the floor

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Mda eu nu il ascult ca are muzica de "cacao" whistling

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Mda eu nu il ascult ca are muzica de "cacao" whistling...

| JsBeibDOLL a răspuns:

Nu. Adica sunt oameni carora li s-a blocat telecomanda pe mtv cand cantea jbstraight face

| emm a răspuns:

Da, eu nu ascultlaughing

| Abcfunny a răspuns:

Nu-l ascult.Numi place nu am niciun argument.

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Daca nu iti place tie de jb tresa nu le placa la nimeni?oh go on
Ciuda aveti doamnelaughing

| Simooxd a răspuns:

Da ce ti se pare asa ciudat daca nu asculti Justin Bieber?
Mi`e mi se pare un copil rasfatat care canta ca o fata.
A`ti inebunit frate dupa el. Da ce va place la el?
Sincer ascult si eu melodii de ale lui cum ar fi "Never say never" dar nu ma impresioneaza.tonguewinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Nu am nimic cu el(ceea ce ma cam irita este faptul ca se vorbeste mult prea mult pe tema asta), dar mi se pare total neinteresant, din toate punctele de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinei ma justin asta. vreun zeu? eu nul stiu da vad ca multe mai sunteti moarte dupa el. oh doamne