| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Ce va place cel mai mult la Rihanna?

cel mai frum raspuns primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
| lavinia_3755 a răspuns:

Imi place ca ea s-a ridicat singura pentru a fi vedeta si ca face asta cu pasiune si este buna la ceea ce face. e foarte greu sa ajungi cineva cu parinti care nu te incurajau

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tatoajele,si vocea love struck

| pwp a răspuns:

Vocea si melodiile

| winchesters a răspuns:

O iubesc pe RiRi.
Imi place totul la ea.
Are o voce minunata si arata foarte bine love struck

| Manne a răspuns:

Sincer, imi place naturaletea ei si lejeritatea cu care canta(in plus, are niste melodii foarte tari, sunt fana!)

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Talentul si personalitatea ei puternica! ea a reusit sa treaca peste intamplarile cu fostul ei prieten si peste faptul ca tatal ei este drogat!

| madelf a răspuns:

A...sincer,parul ei roscat. thinking

| darcalex a răspuns:

Fundu drooling, parul, vocea.

| MyaX a răspuns:

Mie sincer imi place la Rihanna cum arata si ce fel de melodie canta sunt foarte frumoase si chiar tari.Si imi mai place ca ea nu e ca celelalte cantarete unele dintre cantarete canta si se dau in spectatol cu multe prosti si videoclipuri de prost gust.Ea e alfel!

| mara_8319 a răspuns:

Da imi place foarte mult Rihanna...este draguta!