| Georgiana95 a întrebat:

Ce va place la Fly project(daca va place) si care credeti ca e cel mai reusit videoclip si cea mai reusita piesa?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Imi plac...insa nu sunt o fana inraita imi place ultima...(cea mai noua)big grin unisex...si clipul dp parerea mea e cam cel mai bun dintre clipurile baietilor!happy

10 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

UNisex e super tare pur si simplu iti aminteste de unele situatii din viata.

| JackieSue a răspuns:

Imi place melodia Unisex si clipul de la Thasa si la Fly Project imi place ca (virgula) canta bine.

| Georgiana95 explică:

Daca nu iti convine nu mai raspundetongue

| kayan a răspuns:

Lasa-ne ma nene cu fly project... e a 10a oara cand intrebi... mai du-te si pe alte site-uri.

| yoyo_4559 a răspuns:

Ultima happy unisex big grin

| Welcome.to.my.word a răspuns:

Exagerezi, serios!

| NewFolder a răspuns:

Eu unu´ ii ador:X:X:X:Xlove struck imi plac unisex si thasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit la Radio Zu,, Fly Project - Unisex" si mi s-a parut o piesa super. happy

| h4ckzor3_8804 a răspuns:

Sincer imi place :P si cred ca cea mai buna e unisex sau poate ca imi place doar ca e cea mai noua ^^. prima oara am ascultat-o pe http://www.remix-zone.com ...gasesti acolo cele mai tari melodii de club daca tot iti place genu

| pisycutz a răspuns:

Cum canta si unisex cred ca e cea mai tare piesa