| Georgiana95 a întrebat:

Ce mai stiti nou despre Fly Project? Va place videoclipul de la piesa "Unisex"?big grin:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Pai lucreaza la un nou album, care va fi gata in curand, nu stiu prea multe...cat despre videoclip e super tare, imi place mult faza, cand e Tudor pe canapea si se proiecteaza o dansatoare, si el vrea sa o atinga si atunci se proiecteaza imaginea lui si isi pune mana la ceafa si se stramba laughing

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, imi place si melodia si clipul...

| JackieSue a răspuns:

Eeehhh...clipul e unul "tipic romanesc" cu oameni care pur si simplu stau si canta :d... dar melodia e prea tare :X

| SweetCandy a răspuns:

Da imi place mult de tot si cei 2 baieti sunt de nota 1000?happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da. imi place mult si melodiahappy si videoclipul e tarebig grin love strucklove strucklove struck la fel ca si celelalte melodii ale trupei love struck

| Puiutz a răspuns:

Ooo da:x. deci ce`mi place fly project :D. :x. is super tari:">

http://www.flyproject.ro/home_ro.html

uite:>. sper sa-ti placa:*:*

| alexdop21 a răspuns:

E prea tare si melodia e super duper

| kitty_8919 a răspuns:

Da este tare si melodia si clipul:X:X:X

| Yly a răspuns:

Super melodia si videoclipul. zilele astea tot fredonam melodia si prietenul ma intreaba ce am patitlaughing

| Lumy a răspuns:

Imi place mult melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia si videoclipul is super!