| Eu_4595 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai reusita firma de telefoane si cel mai reusit telefon?happy

Răspuns Câştigător
| JBStandsForMe a răspuns:

Nokia este cea mai buna firma de telefoane mobile. In general orice model nou de la Nokia este foarte bun, insa ''regele'' telefoanelor este inventia celor de la Apple, iPhone 4, care va fi urmat in scurt timp de un model si mai superior, iPhone 5.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gama Sony Ericsson xperia 8 e calitate suprema.

| AndreIT97 a răspuns:

As zice ca Apple dar au fost depasiti de HTC. Si as zice ori Desire S ori Sensation. Parerea mea.

| CandyDay a răspuns:

Mie imi place foarte mult Samsung galaxy dar nu mini insa.si HTC are modele tari. Nokia sunt bune pentru ca nu se strica repede. Samsung sunt cele de fite. HTC sunt performante si Sony Ericsson sunt bune.LG nu mai sunt bune ca se descarca repede