| IoanaSanziana a întrebat:

Ce va place la LADY GAGA? Si dc? Cine raspunde detaliat primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| IngerulNoptii a răspuns:

La Lady Gaga ...pai sa incepem cu ce face ea cel mai bine...

Cantatul: are o voce superba.Mai ales la cantecele Alejandro - Paparatzzi love struck. Ador aceste 2 melodii.

Apoi ar fi stilul ei de a se imbraca.cam extravagant dar totusi este super.Coafurile ei putem spune ca sunt unice, mai ales cea din Paparatzi.

Despre noul cantec as putea spune ca este fain.
La 24 de ani pot spune ca este o cantareata cu succes. In videoclipul Alejandro pare mai "imbatranita" din cauza hainelor inchise la culoare si a decorului.

Daca vrei uite aici niste date super despre ea :

Nume naştere: Stefania Gabriella Germanotta

Stefani Joanne Angelina Germanotta(Lady Gaga) este nascura pe 28 martie 1986(are 24 de ani)

Pot spune ca-mi la ea imi place totul. Apropo in legatura cu tatuajele, sunt super dar mi se pare cam ciudat dar... daca ei ii plac este totul OK.

Asta este parerea mea.

9 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Imi place vocea ei, felul in care si-o dezvolta. Imi place la nebunie cum suna cover-urile dupa propriile ei melodii cantate lent la pian, imi plac tinutele ei, prin urmare faptul ca nu se teme sa ascunda lumii cine este ea cu adevarat, lucru pe care il apreciez foarte mult la orice artist. De asemenea si melodiile ei sunt geniale, asa consider eu. Are voce, nu este doar o "papita din asta lipsita de talent" si prin multe metode inedite si cu talent, arata lumii de ceea ce este in stare. Lady Gaga :X

| Rukhsandra a răspuns:

Mu ma omor cu Lady Gaga...era mai draguta in Poker Face ...acum e prea prea ciudata

| Psihiatra a răspuns:

Nu ca-mi place Lady gaga, ci o ador! Iubesc muzica ei pentru ca are ritm bun, iar in spatele fiecarei melodii este cate o morala sau aluzie, arogantza...La cum se imbraca as avea ceva de comentat, in ultimul ei videoclip e putin cam exagerata imbracamintea dar, in Poker face, spre exemplu e extraordinara(mereu originala). Are mereu concerte impresionante si videoclipuri originale, sa nu mai spun imbracaminte extravaganta! Ce sa mai spun de machiaj! Ce sa mai...stie sa se faca auzita si remarcata!winking

| Georgii a răspuns:

In primul rand, mie imi place foarte mult Lady Gaga si cred ca, daca as avea ocazia sa-i vorbesc direct, prima tentatie ar fi s-o intreb daca ea insasi a fost initiatoarea acestei imagini placut-smucite, aproape shocking in unele clipuri, sau e proiectul industriei muzicale din spatele ei. Sunt foarte curioasa in ce masura starul are ceva comun cu femeia. Si prin ce strategii si-a facut loc in topuri, intr-o epoca in care aparent ea nu venea cu nimic esential nou."

Strategia ei a fost originalitate şi faptul că şochează continuu.

Exact ceea ce le lipseşte artiştilor din România…

| Didu a răspuns:

O admir pentru cat de repede si mult s-a ridicat intr-o perioada foarte scurta de timp.Imi place faptul ca nu e una din acele vedete care se vor dive, dar cand e vorba sa cante live, cucu;;). Cea mai buna prestatie a ei mi se pare asta http://www.youtube.com/watch?v=_7HvURBhMGE&feature=av2e [la melodia Speechless]. Isi scrie singura cantecele si prin fiecare transmite cate ceva. de exemplu melodia Speechless este scrisa de ea si dedicata tatalui ei.
Ce mai e de admirat la ea, originalitatea. Banuiesc ca stii cum se imbraca ea la inceput [in genul acesta http://www.myidol.ro/wp-content/uploads/2009/12/LadyGaGa.png ] si parerea mea e ca si-a schimbat total vestimentatia si pentru ca incepusera toate vedetele sa-i copieze stilul. Bravo ei ca are curaj si talent. altii se oftica si comenteaza:-j

| anonul a răspuns:

Absolut nimic, mi se pare o ciudata si piesele ei sunt atat de editate incat mi se face rau sad nu as ascult Lady Gaga nici daca m-ai lovi cu ciocanul in tampla. big grin

| LitlleSusan a răspuns:

Cred ca hainele...pentru ca sunt foarte excentrice si ies foarte tare in evidenta.Cred ca Lady Gaga a fost in trecut o fata respinsa, in afara oricarui grup si de aceea acum vrea sa fie in centrul atentiei...

| eul a răspuns:

Cine a spus ca imi place ceva la Lady Gaga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult toate piesele ei sunt tari se imbracca cam ciudat in videoclipuri dar imi plcace am toate melodiile chestia ca are ambele organe de reproducere ma cam deranjeaza dar in rest super mai ales telephone cu beyonce super si videoclipul alejandro tare