| Enna90 a întrebat:

Cea mai frumoasa trupa?
1. Tokio Hotel
2. Black veil Brides
3. Cinema Bizarre

Cine raspunde frumos si argumenteaza,, de cee? " primeste funditaA!

Răspuns Câştigător
| わたなべ久美子 a răspuns:

Cinema bizarre.Mi se pare cea mai normala!big grin

12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Dacă nu-mi place niciuna, pot să spun că toate sunt nişte labe triste?

| Sἶrenἶa a răspuns:

Trupele bune ( sau cum ai spus tu "frumoase") sunt DEPARTE de astea 3. Astea sunt comerciale si nasoale!

| bloodyhell a răspuns:

Naspa toate.

| Element25 a răspuns:

Mno,din astea trei as zice BVB.
Dar, trebuie sa recunoastem ca e cam slaba.Sunt formatii cu mult mai geniale decat asta.

| LittleMønster a răspuns:

Niciuna.....toate sunt lamentabile, de toata mila si cam toti, daca nu ma insel toti arata ca niste homalai.

| RockMe a răspuns:

Tokio hotel, pentru ca imi plac cateva melodii!

| Enna90 explică:

Dar va rog fara vorbe urate, daca nu va place una dintre cele de mai sus nu este nevoie sa vorbiti urat despre celelalte! Va multumesc si fie ca cea mai buna sa castige!

| Enna90 explică:

Ce am scris eu mai sus? uitate la primul raspuns si vei vedea.

| LastChance a răspuns (pentru Enna90):

Exact în *** mă doare de ce ai spus tu mai sus. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre astea trei Black Veil Brides. Nu sunt mare fan, dar melodia Knives and Pens e destul de buna. Si in videoclipul de la melodia asta arata toti mai normal happy Si Andy Sixx e foarte dragut in videocliphee heebatting eyelashes

| GoldCobra a răspuns:

Toti arata ca niste femei cu machiaju ala de emoisti. daca era putin negru sub ochi ( desi nu ma incanta) nu ziceam nimic da astia is ingropati in machiaj.wtf? cat despre muzica is groaznici am ascultat cate o piesa de la primele 2 trupe si-s rele rau de tot. am ascultat de 4 ori master of puppets sa-mi revin.

| GoldCobra a răspuns (pentru GoldCobra):

Cei care nu stiti master of puppets e de la metallica nu de la cele 3.