| MeimeiPinguinu a întrebat:

Ceau TPU!
Este o melodie cantata de o femeie am tot auzit-o la cineva pe telefon si am uitat sa o intreb cine canta si cum se numeste melodia.I-am scris versurile pe google dar nu am gasit-o.Melodia suna asa: Si mi-e dor de tine mi-e dor,si mi-e dor sa fim iar noi doi.Si se tot repeta: Si mi-e dor de tine mi-e dor.
Dau funda celui care imi spune cum se numeste melodia si cine o canta.O zi placuta! happy

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu explică (pentru CautNume):

Nuuuu sad

| MeimeiPinguinu explică (pentru CautNume):

Am gasit melodia! o canta Blaxy Girls : http://www.youtube.com/watch?v=9pUPtu1GhR8
Multumesc ca ai incercat, ti-am dat voturi :-* O zi placuta! :) :)

| WoKy a răspuns:

Dj Project feat Giulia- Mi-e dor de noi?
Incearca sa lasi mai multe versuri!

| MeimeiPinguinu explică (pentru WoKy):

Nu este melodia aceasta sad

| MeimeiPinguinu explică (pentru WoKy):

Am gasit melodia! o canta Blaxy Girls : http://www.youtube.com/watch?v=9pUPtu1GhR8
Multumesc ca ai incercat, ti-am dat voturi :-* O zi placuta! :)