| IonutPetre12 a întrebat:

Cele mai bune casti in ear bluetooth la 100-150 lei?

7 răspunsuri:
| AlexMh a răspuns:

Asta e intrebare din seria: casti pe care nu le-a probat nimeni niciodata :))

Casti bune gasesti de pe la 200 de lei in sus.

Urmatoarea intrebare iti trebuie pentru muzica sau convorbiri? Daca vrei pentru ambele, o sa sara pretul de 300 de lei lejer. Am cumparat eu un model de Sony (renumit) pe la 300 de lei si erau proaste si la sunet si la microfon. Pentru muzica am mers cu un model de SkullCandy Inked, care au fost in jur de 170 de lei la reduse de la 230. Inalte bune, bass cat sa nu poti duce, si baterie care sa te tina o zi intreaga de ascultat si poate si pentru a doua zi, iar ca si microfon aproape mediocru. Daca vrei pentru convorbiri iti recomand un headset wireless de la Plantronics. Eu am Plantronics Explorer 55, exceptionala din toate punctele de vedere.

Ca si casti pentru muzica ti le-as recomanda pe acestea, prin prisma recenziilor: https://www.pcgarage.ro/......etooth-50/

| IonutPetre12 explică (pentru AlexMh):

Si mie tot skullcandy din alea de seamana cu airpods.Dar nu un prieten a zis ca le-a probat si ca se aud naspa.Chiar imi placea cum arata

| AlexMh a răspuns (pentru IonutPetre12):

Eu pe acestea le am si iti pot spune ca detin multe casti entry-level precum si casti over-ear de studio la 600 de lei, iar bass si claritate ca la modelul asta eu nu am intalnit pana acum. Nu spun ca sunt exceptional de balansate dar sunt suficient cat sa te lase cu gura cascata https://www.emag.ro/......DSMKX7BBM/

| IonutPetre12 explică (pentru AlexMh):

Eu am niste akg uri din cutia de s10+.Sunt peste astea? Sau sunt comparabile? Daca sunt cel putin la fel de bune, sunt perfecte

| AlexMh a răspuns (pentru IonutPetre12):

Nu are nici în clin nici în mânecă de a face cu vreo pereche de căști stock. E cu mult peste. Eu zic sa faci așa. Comanda-le, daca nu îți plac faci retur la ele. Ai dreptul asta.

| IonutPetre12 explică (pentru AlexMh):

Poti sa mi lasi tu un link exact cu modelul? vad ca sunt mai multe

| FineAsHell a răspuns:

Mie mi-a recomandat un prieten Casti Wireless Xiaomi Airdots Bluetooth. Se gasesc pe la 120 lei si sunt foarte bune. Sunetul e bun, nu se aude in exterior, nu pica din urechi, sunt comfortabile si se descarcarca greu.