| andreeaandreea10 a întrebat:

Chiar cerdeti ca Miley Cyrus se drogheaza?

12 răspunsuri:
| mirelwshha a răspuns:

Daca peste tot se aude ca sa drogat inseamna ca asa este. Iar daca ea insasi a declarat asta inseamna ca nu e sanatoasa la cap, stiindu-se idolul atator copii, ea face lucruri de genul acesta. Unora celebritatea li se urca la cap, si Miley nu face exceptie.

| ZâmβέŤ a răspuns:

Potrivit ziarelor Miley Cyrus se drogheaza.dar cine stie daca este sau nu adevarat.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

La cat de nebuna a devenit in ultima vreme... nu stiu ce sa zic, oricum se comporta foarte ciudat in ultima vreme deci totul e posibilwinking

| PieceSign94 a răspuns:

Da cu siguranta ea a declarat

| maddyyyyy a răspuns:

Da asta e

| Summer5505 a răspuns:

Da, s-a drogat.
dar a avut destule "motive"
plus ca e de admirat faptul ca incearca sa se indrepte

| JeSuisElle a răspuns:

Myley Cyrus e o curva drogata nu mai ascultati asa ceva ca va strica copilaria

| selenasel a răspuns:

Da
am vazut si un videoclip in care se droga

| Ralucush123456 a răspuns:

Nu nu crede si chiar daca da e viata ei nu ce ne bagam noi eu o iubesc pe miley pentru ca nu s-a gandit in felul care este tratata acum ar fi trebui sa aiba halucinati, sa inebuneasca sau sa aiba stari de voma daca se drogheaza, decizea e a ta daca iti place de ea continua si nu ii baga tanpeni prin cap cu selena balena cei care o iubesc pe selena balena ii fac rau lui miley cyrus fara sa stie ce rau ii face celui de langa el si fara sa stie ca miley frumoasa mea si selena frumoasa lor sunt prietene si + nu ai vazut ce se poate face ii ziua de azi cu photosopul si cateva clipuri imagini

| andutzzaaaa a răspuns:

Dap se drogheaza nu mai fii asa distrusa du pa Miley... e doar o curva drogata...laughing

| r3k1nu a răspuns:

Poate ca daca se drogheaza moare happy Sper ca asa sa fie love struck