| Deea_9487 a întrebat:

Dupa parerea voastra miley cyrus se drogheaza?

Răspuns Câştigător
| Shine a răspuns:

Din pacate, da!
Uite ca sa te convingi:*: http://www.libertatea.ro/......14371.html

7 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna da se drogheaza.Numai bine.

| TeooTeo a răspuns:

La cat de rasfatata si la cati bani are cred ca da love struck
fudita?

| Fllorentina a răspuns:

Clar nu !

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Fetita nai pus bine intrebarewinking cica dupa parerea voastra laughing...ma rog sa trecem peste... Da nmiley se droghiaza. happy

| Kiduu12 a răspuns:

Daaaaaaaaaaa!

| Maly_8260 a răspuns:

Nu cred asa ceva dar totusi orice este posibil

| Deea_9487 explică:

Asculta, noLoveNoStres n-am intrebat daca am pus bine intrebarea am pus cu totul alta intrebare, asa ca nu mai raspunde la ea daca ma corectezi ca n-am nevoie de asa ceva, desteptule\desteapto!