| anonim_4396 a întrebat:

Chiar credeţi că Mădălina Manole s-a sinucis?

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da. Din moment ce i-a lasat sotului mesaj pe telefon prin care regreta pentru fapta pe care a facut-o atunci e clar ca s-a sinucis.Nu stiu ce a fost in sufletul ei, poate o dezamagea sotul, dar in ciuda acestui fapt sau oricare altu care ar fi determinat-o sa faca aceasta prostie trebuia sa se gandeasca la copilasul ei ca ramane fara mama si nu sa cedeze asa de usor. O artista de nota 10 care nu prea intalnesti in ziua de azi, imi pare rau pentru ea, nu trebuia sa-si ia viata ca era tanara si frumoasa. Dar asta e, asta a fost decizia ei si numai ea stie de ce a luat aceasta hotarare.

8 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Cred ca dathinking

| madalinutza a răspuns:

Dastraight face. pacat de ea si de copilul ei care va ramane fara mamasad. Dumnezeu s-o ierte

| claudiea79 a răspuns:

Sa sinucis. a luat pastile si insecticid. dar ma intreb unde era sotul ei la 2 noaptea? de ce nu a salvat-o? nu era acasa? era plecat unde? daca ea a plecat din pat de ce nu s-a dus sa vada unde este? de ce nu a salvat-o? daca avea probleme de ce nu a sustinut-o? de ce sa se sinucida? statea in vila avea masina; avea copil pe care si la dorit foarte mult. era maritata si fericita. avea concerte publicul o iubea. poate o insela sotul. sau nu se purta bine cu ea. daca vroia cariera de ce a mai facut un copil daca sa sinucis? sa distruga un copil? si pe sot de ce la luat? daca nu era fericita? viata e o lupta. unde era sotul cind ea sa omorit? poate era plecat de acasa in noaptea aia

| ℓσℓℓιρσρ a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa zic. Ea avea si un copil. Poate ca da nu stiu

orice e posibil crying

| BAIATUL110 a răspuns:

Mai bine s`o lasam sa se odihneasca in pace...
desi.
oricum
Condoliante familiei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| DarkGirl a răspuns:

Poate cine a ucis-o a trimis sms ca sa para crima perfecta, ar fi trebuit luate amprente de pe telefon