| DaughterOfDarkness a întrebat:

Va vine sa credeti ca Madalina Manole s-a sinucis?

Răspuns Câştigător
| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Nu imi vine sa cred.Era o artista minunata si m-am uitat la o intrebare de pe TPU si spunea ca nu stie de madalina manole a aflat de ea abia azi dar vreau sa stiu de melodia fata draga nu fi trista stiti o cantam din clasa 1 pana in a 8 si ma enerveaza ca pierdem artisti buni din cauza unuia ca puya de exemplu tot in aceeasi intrebare spunea ca el asculta numai puya dar se poate compara o melodie ca suflet gol cu melodia hai pe bar al lui puya in melodia aia ea spunea adevaru si in melodia lu puya ce zicea numai porcari straight facestraight face imi pare rau de ea sincer acum plang cand scriu aceste randuri si sper sa va aduca la realitate ce am scris aici crying ma scuzati acum trebuie sa plec nu mai rezist

12 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Parca refuz sa cred ca s-a sinucisstraight face
Nimeni nu stie ce s-a intamplat si nimeni nu poate sti ce a fost in sufletul ei, mai ales ca parea atat de fericita.
La tv se pot face multe speculatii, insa nimeni nu stie ce a fost in mintea ei.

| Nicoleta a răspuns:

Tocmai, ea nu era mai retrasa.Toata lumea spunea ca parea extrem de fericita.
Nu cred ca ar trebui sa fie condamnata familia pentru fapta Madalinei.

| Xonia a răspuns:

Dimineata cand m-am trezit si am vazut la televizor ca s-a sinucis, numi venea sa cred
Ea in ultimul timp era mai retrasa, sotul ai ar fi putut sasi dea seama ca ceva nu e in regula

| mymy a răspuns:

Nu prea imi vine sa cred ca sa sinucis laughing

| Lαααα a răspuns:

Sincer: Nici nu stiam cine e inainte de moartea ei.nam auzit in viiata mea de ea.acu` o a dati numai si numai stupide ca nu stiam eu cine e femeia.big grin+comm stupide.happy

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

E greu de crezut asa ceva insa asta este adevarul, pacat ca familia si cei apropiati Madalinei nu si-au dat seama ca e ceva in neregula cu ea si nu au ajutat-o sa depaseasca aceasta perioada mai grea prin care trecea, mare pacat.

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Cred ca Dumnezeu a vrut sa isi ia inapoi ingerasul sau cu vocea de aur iubesc melodia asta e superba ca si ea crying

| littlesunshine a răspuns:

De ce sa nu imi vina sa cred? Da. s-a sinucis. din motive personale.
Ma rog, mi se pare un rahat ce se intampla. Ajung la concluzia ca domnul jurnalist se roaga seara inainte de culcare sa mai moara o vedeta, sa mai fie un dezastru natural, sa mai cada ceva.
Atata ipocrizie nu am vazut niciodata.de cate esti in stare pentru bani? Esti in stare sa turui non-stop despre doamnelor si domnilor ce parere aveti despre moartea Madalinei, o artista de valoare a Romaniei?" Sta si despica firul in patru si, o tragedie de genul asta se transforma in minim 50 de locuri de munca, multe mii de lei. Hai sa fim seriosi.Cata "valoare" avea pana acum cateva zile? Foarte rar. extrem de rar era prezenta in emisiuni sau concerte.comparativ cu "adevaratele" valori gen-Andreea Balan -> chilotei.trippin` on you beibeeeee si alte "dive". Eh... acum vedeti voi, e un subiect emotionant de care noi oamenii avem nevoie. poate asa de dragul umanitatii ne simtim si noi complesiti si imbogatim casele de discuri cumparandu-i albumele.asa.post-mortem.
Nu cred ca sunt indeajuns de coerenta. e vreo 3 a. m. Ideea e ca ma indigna sistemul.
Iar pe Madalina Manole o ascultam atunci cand eram mica. aveam si un joc pe rouluri, si unul dintre ele era al Madalineilaughingsi am vazut-o si la Teatrul Masca, la un spectacol. Dumnezeu sa o ierte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit! a fost ucisa! Mai intai a fost lovita apoi i s-a administrat toxina cu ajutorul unui furtun. sms'ul, paharul, ora de desfasurare, toxina sunt foarte bine puse la punct pentru a ascunde crima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uni oame spun ca sa sinucis, alti ca a fost omorata... orce ar fi fost mai bine spuneti "sa ii fie tarana usoara". Pentru ca deocamdata nu se stie adevaral si daca ajungi la cel cu coarne nu se spune "Dumenezeu sa o odihneasca". indiferent de ce ar fi fost mie tot imi pare rau de ea. Uni oameni spun ca a fost curva dar nu a stat nimeni la p***a ei sa vada ce a facut. SA II FIE TARANA USOARA. imi pare rau de ce s-a intamplat. sincere regrete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mada s-a sinucis si nu o sa cred pana la sfirsitul zilelor mele!