| Ionică a întrebat:

Credeţi că Mădălina Manole s-a sinucis?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Are vreo importanta ce credem noi? Parerea noastra o poate invia?

| valy a răspuns:

Aa
da.
si mai cred ca vinovata este soacra-sa. avand in vedere ca a inceput sa rada cand a auzit ca a murit.si plus de asta.cik ii zicea ca nu mai este frumoasa.ca cica nu mai are faima deodata.sad

| DeXxa a răspuns:

Te numesti Dan Diaconescu? raised eyebrows

| stresu a răspuns:

Urasc teoriile conspiratiei care apar ca ciupercile dupa ploaie imediat ce moare careva vag faimos. Il gaseste cu pusca in mana si cu filmare cum se impusca si tot poate e crima.
Asta e, femeia era depresiva, a dat cu pesticidul si pa, pa. Nu era vreau agent C. I. A. care detinea secrete carte puteau distruge natiunea, astfel incat sa se deranjeze careva. Ca asa cica si Elvis traieste, si Michael Jackson la fel si tot asa. Stupid cu S mare.
Vedetele sunt oameni, si ca orice oameni o dau si in bara, si ca orice oameni mai si mor.
Sfarsit.
Nu zic "Odihneasca-se in pace", ca nu are nicio sansa in stilul asta.

| Gigiku a răspuns:

Sunt sigur ca s-a sinucis happy Dar ce atat caz pentru o persoana care dupa moartea acesteia a devenit mai faimoasa decat in timpul vietii? E ceva gen Elodia?

| luana2001 a răspuns:

Sunt sigura ca s-a sinucis. Dar, din ce motiv? Oricum dupa moartea ei s-a facut un mare scandal la televizor incat a fost mai populara dupa ce a murit decat in timpul vietii.

| CristianCristian322 a răspuns:

Da.desigur cu FURADON

| karrinna a răspuns:

Mdaaa mortii cu mortii, vii cu vii nu?