| Kamiichu a întrebat:

Cine ai vrea să câștige de la Vocea României? puppy dog eyes ( LA MULȚI ANI, ROMÂNE! ) big grin

8 răspunsuri:
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Eu as vrea sa castige Dalma Kovacs.Tu cine ai vrea sa castige?batting eyelashes

| Kamiichu explică (pentru Ѵαмριяɛ):

Sincer, eu tin cu Robert Reamzybatting eyelashes, nu stiu.mi se pare ca are ceva deosebit big grin acum, spre final, sunt toti buni. nu stiu care sunt sansele dar tot ce pot sa fac.e sa-l votez \:d/

| RainboyDash a răspuns:

La multi ani si tie. Eu nu ma uit la vocea romaniei. prefer x factor

| Kasia a răspuns:

Loredana Ciobotaru

| FastAndFurious a răspuns:

Tineam cu David. Acum ca a iesit, il aleg pe Vizi.

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Loredana Ciobotaru sau Dalma Kovacs. Mi se par cele mai bune.

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Englezu ala :X la care s-au invartit toti de-odata laughing) e superb