| EmilyCollins a întrebat:

Cine credeti ca trebuia sa castige Vocea Romaniei?

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Dupa parerea mea, Robert Reamzy trebuia sa castige Vocea Romaniei!
Are un timbru vocal exceptional, farmec, volum si este super dragut [ ceea ce pentru. fane este un avantajon the phone.
Eu l-am indragit chiar de la auditiile pe nevazute, dar faptul ca Julie Mayaya a castigat premiul cel mare nu m-a deranjat deoarece chiar merita dintre toti cei 4 finalisti (Vizi, Tibi, Cristi si ea). Oricum Robert ramane la inima mea si sunt sigura ca va avea mult succes pe viitor. happy

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

A castigat cel preferat de majoritate.In opinia mea trebuia sa castige ala gras. Dar majoritatea decide

| EmilyCollins explică (pentru valentingb):

Ala gras adica Vizi?

| michelia a răspuns:

Julie.
Anul asta chiar a cistigat Vocea, nu povestea sau o figura simpatica ( gen Robert).

| EmilyCollins explică (pentru michelia):

Heey Robert nu e doar o figura simpatica el mai si canta foarte bine si are cel mai special si frumos timbru vocal

| MadalinaaIoana a răspuns:

Mie imi place cine a castigat. Cred ca este prima femeia care a castigat un concurs de talent.

| lilith666 a răspuns:

Mie mi-a placut sa fi castige vizi