| dianamaria95 a întrebat:

Cine ar vrea sa faca parte dintr-o formatie rock?laughing

8 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ar trebui sa specifici de unde esti, de ce fel de persoane ai tu nevoie, ce fel de rock ti-ai dori sa cantati etc etc. Asa cum poti sa iti faci o trupa cu cineva care e din Timisoara de exemplu, daca tu stai in Constanta, sa zicem?
Dar totusi, "laughing" ma face sa cred ca intrebarea e pusa asa doar, de plictiseala.

| dianamaria95 explică (pentru wforweirdo):

Nu...intamplarea nu este pusa de plictiseala...initial am pus-o asa pentru ca voiam sa vad daca sunt doritori si acum ca am primit cateva raspunsuri ma simt mai binelaughing
sunt din Bucuresti si voi infiinta o trupa rock-momentan caut chitarist, tobosar si backing-vocals
intial vom face cover-uri de la formatii cunoscute(GN'R, Green Day, 30 seconds to mars etc) si pe parcurs vom canta si melodii propri big grin
cine e interesat ma gaseste pe e-mail:dianagmaria@yahoo.com

| wforweirdo a răspuns (pentru dianamaria95):

Păi tare atunci, vezi ce-i de Alexandraaa1999, că Giurgiu nu-i departe de tine. Succes.

| dianamaria95 explică (pentru wforweirdo):

Mersi:*

| Mary24 a răspuns:

Me... dar pacat, sigur nu suntem din acelasi oraslaughing

| dianamaria95 explică:

Sunt din Bucuresti si caut tobosar, chitarist si backing-vocals si vom face cover-uri si vom canta si melodii propri
pentru doritori ma gasiti pe id:dianagmaria@yahoo.com

| Diutza18 a răspuns:

Eu mai ales ca am voce am cantat cu prietenii la unele festivale dar sigur nu suntem din acelasi oras laughing eu sunt din sibiu u?

| Alexandraaa1999 a răspuns:

Euhappy. De unde esti? Eu din Giurgiu.