| IDE a întrebat:

Cine are cele mai multe informatii despre justin bieber?

Răspuns Câştigător
| D3e3 a răspuns:

Pai cred ca ellaughing
s-a nascut pe 1 Martie 1994
culoarea preferata: mov
numarul norocos: 6
mancare preferata: spaghetti
artist preferat: Beyonce
canta la: Trompeta, Chitara, Pian si Tobe (a invatat singur)
vorbeste fluent: franceza
este: claustrofob
idolul lui: Wayne Gretzky (fost jucator de hockey canadian)
serialul preferat: Smallville
superputeri dorite: sa poata sa zboare
locatie preferata de vacanta: Bahamas
suc preferat: Sprite
pasta de dinti folosita: Colgate
Usher si Justin Timberlake s`au 'luptat' pentru el.
De curand are o relatie cu Selena Gomez. exista diferite barfe cum ca aceasta ar fi insarcinata.
Este prieten cu Jaden Smith,Sean Kingston, Miley Cyrus, Taylor Swift etc.
Are propriul film-concert si propria carte :-x sunt niste poze superbe in carte. Daca mai vrei sa afli ceva da`mi un mesaj (pe TPU.)

| dennydenisa a răspuns (pentru D3e3):

Waw! stii multe si mie imi place mult justin bieber dar pot sa te intreb ceva?
care este materia preferata? si cerealele pref?

| D3e3 a răspuns (pentru dennydenisa):

Unele din cerealele lui preferate sunt Cap'N Crunch si stiu ca zicea intr'un interviu ca'i place matematica.laughing

6 răspunsuri:
| AndreiRevine a răspuns:

D3e3,esti praf,de mult am fost si eu fanul lui, si stiu totusi mai multe ca tine, ce tot minti!

| D3e3 a răspuns (pentru AndreiRevine):

Lol,eu nu sunt fan, sunt belieber happy

| XXXMony a răspuns:

Ii gay