| BRG a întrebat:

Cine ascultă încă muzică pe benzi de magnetofon?

Răspuns Câştigător
| mcrenma a răspuns:

Eu. Am la tara un magnetofon si cand ma duc mai pun si ascult.

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nimeni acum s-au modernisat toi exista tv radio telefonae si calculatoare deci nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cine a ascultat o inregistrare de foarte buna calitate pe un magnetofon profesional, trecerea timpului nu va altera niciodata placerea de care a avut parte. Exista inca studiouri consacrate in lume unde masterizarea se face, inca, pe magnetofoane profesionale... Posed un Tascam 32 care isi are locul sau de cinste in configuratia sistemului audio din casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult.Am toate sculele audio performante.Costa mult, dar nu valoreaza cat un magnetofon. E incomparabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult inca benzi de magnetofon, deoarece au o fidelitate foarte buna chiar mai buna decat cea a cd-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt alex si ascult benzi de magnetofon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Claudiu din Focsani si ascult in fiecare zi benzi de magnetofon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urechea este un organ analogic, nu digital; muzica ascultata de la un magnetofon de calitata nu se compara cu sunetul esantionat si innecat in algoritmi ai unui Mp 3

| aurelian8 a răspuns:

Salut eu inca mai ascult si in 2011