| anonim_4396 a întrebat:

Cine asculta radio taraf fm www.radiotaraf.ro ce parere aveti?

12 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Hey hey heybig grin
Multi asculta, putini recunosc!
PS: eu nu ascult manele pentru simplu fapt ca nu imi plachappy... dar nu am absolut nici o problema cu cei care asculta--->gusturile nu se discuta...(pana la un anumit punct, bineinteles!winking )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acest post este foarte interesant si pur si sipmlu imi place
foarte bine ca au inventat sh altii asa un post
d obicei imi plac toate genurile d muzica dar manelele sunt mai speciale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti tare frate de la vali sica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate dan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Infect d ***!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asculta si tu RadioSantana www.radiosantana.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bestial de bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Calumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bun sunt melodii frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascult da ie prea cu porno

| bosculopulos a răspuns:

Cel mai prost radio din cate au fost vreodata...nu am ascultat, dar numele de radio taraf ma duce cu gandul la Manele care sunt egale cu muzica de prost gust.In concluzie si radio-ul este la fel.Bafta!