| Raengar a întrebat:

ce parere aveti despre asa zisi rockeri(ma refer la rockeri falsi) care zic aa pai eu ascult rock si ii prinzi pe telefon cu de alde inna si biberon
sau care spun ca asculta rock si se duc acasa si dau pe taraf?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns:

Ce pot sa zic, sunt niste prefacuti care pentru a intra intr-o gasca de rock-eri se dau si ei rockeri chiar daca probabil muzica le displace.
Dar mai rau e cand se cred rock-eri aca asculta Tokio Hotel...

| herbalist a răspuns:

Dar oare are vreun rost sa comentezi despre ei? mai bine ii ignori si gatawinking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ce te faci atunci cand un rocker are comportamentul si limbajul unui manelist? pentru mine asta e la fel de grav ca a asculta manele

| Lolo666 a răspuns:

Se cheama "rockeri de weekend" si sunt niste distrusi! Ori esti rocker, ori nu! Fara "Inna" sau gay-ul ala:-l!

| NocteMysterium a răspuns:

Eu una ii detest. Nu am nici o treaba cu cei ce asculta alte genuri muzicale cat timp nu pretind ca sunt ceea ce nu sunt. Trebuie sa isi aleaga un gen muzical care sa-i reprezinte. Eu urasc oamenii falsi si chiar cred ca ar trebui sa se integreze intr-un grup cu aceleasi gusturi ca ale lor (astfel nu ar mai deranja pe nimeni; ei cu treaba lor si noi cu a noastra).