| MaryBMTH a întrebat:

Cine ascultă rock? Ce trupe :3?

Răspuns Câştigător
| TheUnforgivenIII a răspuns:

Eu, și ascult din ce apuc.
Văd că ai 'BMTH' în nume. Ador Bring Me The Horizon, e printre preferatele mele. Multe dintre melodiile lor m-au obsedat ceva vreme, și încă le mai ascult, cred că albumul meu preferat e Sempiternal.

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Evanescence, Megadeth, Metallica, Trooper, Nirvana, Rammstein, Coma, Alternosfera, 30 Seconds to Mars, Alice in Chains, Dimmu Borgir

| RockNbeer a răspuns:

Uite-te pe la mine prin playlist, am cateva pe acolo.

| Narcis2007 a răspuns:

Insomnium, before the dawn,stone sour, iron maiden, avantasia, welicorus, after forever

| Sociopat a răspuns:

Katy Perry la greu.

| MaryBMTH explică (pentru Sociopat):

Nu cântă rock Katty Perry rolling on the floor

| MoltenMoon a răspuns (pentru MaryBMTH):

Crezi ca nu stia?

| Vans a răspuns (pentru Sociopat):

Peeerry, Perry cel geniaaal
http://static2.wikia.nocookie.net/......ypus_2.png

| DoriKat a răspuns:

Rammstein, Marilyn Manson, Metallica

| TequilaG a răspuns:

Eu. Ascult Metallica.

| alinagyo a răspuns:

Xanthchroid,spellblast,novembers doom,WarChant,Bucovina,ensiferum,Eliwagar,Eluveitie,KUMM,Negură Bunget,dordeduh,odyssey,Uriah Heep,AC/DC, Pink Floyd, Deep Purple, MANOWAR, etc

| badboybitter a răspuns:

Eu ascult foarte mult Metallica

| raduthebest a răspuns:

Metallica,Slayer,Megadeth,Anthrax,Truda,Trooper,Altar,Rezident X, Sepultura, Godmode, Burzum, Moonspell.

| iiHiddenDay a răspuns:

Metalica thinking

| astropisica a răspuns:

O sa dureze ceva...children of bodom; accept; bullet for my valentine; sanctuar; deep purple; L7; aerosmith; van halen; nirvana; eluveitie; metallica; haggard; vama veche; guns n rosses; alice cooper; ozzy osburne; sound garden; dimmu bogir; gandul matei; luna amara; sonata arctica; iron maiden; bon jovi; sepultura; black label society,amorphis; pantera; dio; him; haim; black sabbath,the schreaming trees,alice in chains,bucovina band,lacrimosa,alternosfera; stratovarius; AC|DC; trooper; paramore,papa roach; cradle of filth; children of bodom; helloween; skid row; nightwish,paradise lost; scorpions; green day; megadeth; pink floyd, kamelot; GOD; lamb of god; korn; sound garden; vita de vie, fara zahar, etc.ti am dat si de metal, sper sa ti placa. distractie placuta! p.s...svarga,spellblast,judas,sex pistols

| Coca_Alexis_1998 a răspuns:

Eu ascult:Megadeth,Metalica,Deep Purple,Sonata Arctica,AC/DC,Nightwish,Gun's roses,Rammstein,Ozzy, Led Zeppelin, Black Sabbath, Anthrax, Nirvana ETC

| dianna102000 a răspuns:

Evanescence, Nirvana, Metallica, Guns`n Roses, Three Days Grace, Green Day... big grin