| alexRE a întrebat:

Cine ati fi preferat sa castige la Romanii au talent? Si de ce?
Sunteti multumiti de deznodamantul emisiunii?

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Eu mi-as fi dorit sa castige Narcis! Acum nu spun ca Adrian nu are talent, dar consider ca Narcis e adevaratul talent!
Pentru mine Narscis a castigat oricumhappy
Spun asta deoarece cazurile de contra`tenori sunt foarte rare, iar baiatul asta e de`a dreptu` incredibil. Sper sa ajunga acolo unde isi doreste.happy
Tu ce parere ai?big grin

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

EU sunt multumita.Mah da ce aveti toti cu''s`a votat cazul''? Eu am votat asa pentru ca mie una chiar mi-a placut ce a cantat el.
Adrian Tutu nu va ramane doar cu banii sunt sigura ca il vor contacta multi ca sa `l ajute cu muzicawinkingstai numai sa vezi. Oricum melodiile lui sub numele de Lil Shean[Little Shean cum se mai alinta el]sunt foarte misto.
E adevarat ca ...toti sunt talentati si ar fi meritat sa castige... poate cu alta ocazie.imi pare ft rau pentru ceilalti.dar asta e doar unul iese invingator!

| SheCanFlyy a răspuns:

Dintre cei trei finalisti, eu as fi preferat sa castige Valentin.Deoarece este un baiat modest, cu o voce deosebita, cu bune maniere si care nu a luat lectii in viata lui.Si nu nu sunt multumita de deznodamantul emisiunii, deoarece s-a votat cauza, nu talentul.Nu poti compara pe Narcis cu unu ca tutu, pe care il gasesti la orice scara. Oricum Tutu ramane cu banii, iar Narcis si cu Valentin vor ajunge departe si vor castiga dublu.

| aly_9751 a răspuns:

Eu sunt multumita de castigator pentru ca el chiar merita sa castige acest concurs nu doar pentru ca si-a pierdut parintii ci si pentru ca are talent