| Jesus24 a întrebat:

Sunteti de acord cu televiziunile care spun ca Adrian TuTu nu a meritat sa castige la "ROMANII AI TALENT"

Răspuns Câştigător
| Dianné a răspuns:

Mie chiar imi place cum canta. Unii sunt invidiosi, altii pur si simplu nu il suporta, deoarece ei cred ca a castigat concursul doar pentru ca i-au impresionat povestea. Sa fim seriosi, erau si alte povesti de genul, cred, nu am urmarit concursul de la bun inceput. Era de asteptat sa comenteze cineva, nu neaparat tu, Alexandru. Indiferent daca ar fi castigat oricine altcineva, tot aceleasi vorbe se scorneau, nu neaparat doar de Tutu Adrian. oh go on
Versurile acestui baiat, au un mesaj, nu "canta" mult si prost, ca alti cantareti. Eu zic, ca are sanse sa mai auzim de el, din cate am vazut, ii place sa faca asta, sa cante, nu este genul fitos, si in primul rand, a participat la concurs pentru bani! Avea o situatie extrem de proasta, intr-adevar. Inca ceva, Tutu Adrian, a fost ales castigator, din pricina voturilor, nu din cauza altcuiva. Voi l-ati votat! Si eu, recunosc. Cine nu-i convine, sa taca, nu are rost sa imprastie vorbe goale, fara sa aiba habar pe ce lume traieste.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| abril a răspuns:

Nu,nu sunt de acord.Sa-ti spun si de ce.In primul rand:NOI l-am votat, deci NOI suntem responsabili ca el a castigat.In al doilea rand,este foarte talentat si a dovedit asta de cate ori a avut ocazia(la Maruta la emisiune,la CRBL,la radio). Plus ca are si caz, care poate a ajutat putin, dar fara talent nu ar fi fost ales la preselectii. Parerea mea. happy

| alinusha_3141 a răspuns:

Nici eu nu sunt de acord in privinta emisiunilor TV pentru ca sincer...baiatu` ashta are talent si in plus melodiile lui iti transmit un mesaj care te face sa te gandesti[baa mersi lu` Dumnezeu ca am parinti[-o

| Erick_1994 a răspuns:

NU! Adrian Tutu merita sa castige premiulhappy

| Clllaudiaa a răspuns:

Nu sunt de acord

| Jesus24 explică:

Sa stiti ca nici eu nu sunt de acord cu aceste televiziuni.Acest baiat are talent si merita sa castige.A dovedit ca e cel mai talentat dintre toti si are si o poveste impresionanta, dar asta nu inseamna ca ceilalti nu au fost talentati.As vrea in final sa le multumesc celor care au raspuns la intrebare.