| lolthisisme a întrebat:

Voi sunteti multumiti de cei care s-au calificat la Romanii au talent?

6 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Categoric nu, a fost o semifinala de 2 bani, lumea a votat doar pe aia care i-a facut sa rada, nu care aveau un talent cu adevarat, care stiau sa danseze sa faca diverse chestii, nu sa imite o broasca si un cal. Dar fiecare cu parerea lor, asa au facut si editia trecuta cand l-au scos in fata pe Adrian Tutu doar pentru ca era orfan si a scris 10 versuri despre familie.

Fiecare cu parerea lui, bafta si Paste fericit!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Cei care am vrut eu s-au calificat, mai ales Krem, dar unul nu s-a calificat si imi pare rau... Tudoreeelcrying

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Da e ok. Cel mai mult ma bucur ca a trecut mai departe Gigel Frone. Imi place cum cantalove struck

| Stefyyzxx a răspuns:

Nu..In sezonul 1 a fost ff fain mai ales Narcis Iustin Ianau.Pacat ca na casticat, dar e bina ca Adrian Tutu a casticat fiindca navea parinti, ca lucra la santier si ca s-a lasat de scoala.

| sabinutza97 a răspuns:

Nu......ieri asi fi vrut in loc de cei care cantau populara si de ala care canta la chitara as fi vrut trupa in albastru si sorin cu colegul lui

| KiaKiutza a răspuns:

Nuuu...Ma bucur ca a trecut Razvan Alexe dar in loc de Gigel care nu are nici un talent (sincer) as fi vrut sa treaca Gold Mask! Imi pare foarte rau!