| pastru009 a întrebat:

Cine canta la chitara? Ati observat ca atunci dupa ce canti la chitara,din cauza corzilor,se fac niste santuri pe degetele cu care ati apasat pe corzi? happy
Ce se intampla in deget cat apesi pe coarda?(adica pe mine ma doar putin la inceput dupa ma obisnuiesc si apas foarte tare pe coarda, fiindca nu ma mai doare dar dupa ce iau degetul de pe coarda am un sant adanc...dar nu doare asa daca ma uit la wl laughing ci doar daca apas...dar mie imi este placuta durerea big grin )

1 răspuns:
| Thunderstruck a răspuns:

Care-i intrebarea? "Ce se intampla in deget cat apesi pe coarda?"? Vrei sa-ti spunem d.p.d.v. biologic ce se intampla? Posteaza la alta categorie daca asta-i intrebarea.