| juliana_9015 a întrebat:

Cine doreste sa se inscrie la Romanii au talent si cu ce talent? Eu vreau sa ma duc chiar daca nu sunt sigura ca am sanse mari pentru ca talentul meu e de a canta si vor fi foarte multe voci incredibile...Credeti ca ar fi ok sa incerc? mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Da chiar cred ca ar trevbui sa incerci daca ai voce pana la urma incercarea moarte n-are. Au venit altii la preselectii doar sa se faca de ras. Eu nu ma inscriu ca nu am nici un talent dar sunt curioasa sa vad cat iti raspund la intrebare! :d

| AG a răspuns:

Daca ai voce, poti incerca. Eu am o prietena, care...cred ca se va duce. Tot cu muzica.

| littleangelforever a răspuns:

Daca nu incerci nu ai de unde sa stii...

| GoguMătryx a răspuns:

Sigur de ce nu?