| anonim_4396 a întrebat:

Cine e anti Biber eu sunt cine e anti Rihana eu sunt cine e de acord cu mine.

17 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Du-te ma la somn.

| blueangel99 a răspuns:

Mai, serios acum, nici mie nu imi plac Rihanna si Bieber, dar nu sunt nici antifan. Si pana la urma de ce sa iti irosesti energia urandu-i pe astia doi? Nu iti place, nu te pune nimeni sa asculti, oricum pe ei nu ii deranjeaza cu nimic : sunt faimosi, au fani, au bani... Si pana la urma, asa cum a zis @ღDesert0Roseღ ce ti-au facut de esti asa pornita impotriva lor?

| CautNume a răspuns:

Mergi la un psiholog, dai prea multa atentie unor nimicuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Duucu a răspuns:

Pește pentru pisi.

| Vans a răspuns:

Bine.

| Rakanishuu a răspuns:

Bine. Bravo.

| epurel a răspuns:

Cine e anti-daria04? eu sunt, cine e de acord cu mine?

| Polonic1 a răspuns:

Ura e un sentiment prea puternic ca sa fie irosit pe niste nimicuri.

| Duucu a răspuns (pentru Polonic1):

Ai mare dreptate.Mai nou toată lumea urăște... e la modă.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Duucu):

Sunt mulți idioți care urăsc chestii, dar puțini își pot argumenta poziția.

| Aneke a răspuns:

Felicitari!

| 21Ratio a răspuns:

Ce ti-au facut tie de esti impotriva lor?

| Prietenoasa a răspuns (pentru 21Ratio):

Doar nu imi place cum canta.

| 21Ratio a răspuns (pentru Prietenoasa):

Nici mie prea mult. Dar nu pot spune ca nu au talent sau ceva de genul.

| Prietenoasa a răspuns:

Doar nu imi place cum canta si voiam sa vad si parerea voastra bine nu sunt anti ei dar nu imi place cum canta nu imi plac nici manelele imi place muzica pop romaneasca deci parerea voastra despre ei... Si cui ii place muzica pop romaneasca.

| Al3xMicutzu a răspuns:

Anti biber sunt rihana nu