| BadBoyCristy a întrebat:

Anti - Metin! Cine e de-acord cu mine?

16 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Eu!

Hai in cor toata lumea : "Jos Metin!"

| cristianorudi7 a răspuns:

Euuuuuu funda

| AndaWest a răspuns:

Euuuuuu

| BiaSiAtat a răspuns:

Euuuuu! Urasc acest joc! Fanii metin:No comment

| AnaEindragostita a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine! Prea multă violență într-un simpku joc adică:
să dai în animale și în oameni săraci de ei.
Sigur eu!
Dai și funtă sau trebuie să fim de acord și cu asta? laughing

| MyChemicalRomance a răspuns:

Yoooooooooooo, urasc acest joc stupid

| opierdevara a răspuns:

Eu:*

| Sonyuk a răspuns:

EUUUU! IL URASC! Toti colegii mei joaca si ma innebunesc!

| DAC a răspuns:

Ai devenit dependent?
laughing
Nu-i nimic, se mai intampla.

| Basketball23 a răspuns:

EU clar

| Alyn1998 a răspuns:

Dar nu e doar asta
idea e ca graficele sunt de ras si gameplay-ul la fel
l-am jucat si din start nu mi-a placut
culmea ca mai am si un prieten bun care ma exaspereaza dar uitati un sfat pentru cei care jucati:
treceti la mario ca are grafica la fel laughing
si inca ceva eu ma joc aion e cam mare ca gb are 15gb dar merita
PACE.

| Buffy08 a răspuns:

Euwinking
Cred ca metinul este o tampenie cu care sa iti pierzi timpul oh go on

| Buffy08 a răspuns:

Funda? puppy dog eyes

| DenysaDulcika a răspuns:

Eu, l-am experimentat cand a inceput nebunia asta de moment, dar mai apoi a devenit :-&. Acum e o intemperie totala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! Si stii de ce?
Uite, m-am jucat si eu o perioada de timp. In prima saptamana mi-a placut foarte mult. Apoi, era cat p-aci sa devin dependenta. Noroc ca am stiut sa ma opresc la timp.
Jocul acela este pentru oamenii slabi, nemultumiti de sine. Ei vor sa fie cei mai tari... in clasamentul jocului. Insa in Real Life sunt niste ratati si neimpliniti.
2 la mana. Metinul este scump, nu prea reusesti sa faci nimic daca nu platesti euro la greu. Si aici nu ma refer la 2 euro...ci zeci pe luna! Este fix ca un drog, daca nu iti incarci doza nu poti continua.
Chiar aici pe TPU am vazut un caz destul de grav : O femeie voia sa ajunga la divort (parca sau sa se desparta, nu mai stiu) deoarece sotul ei in varsta de 38 de ani nu se mai dezlipeste de acel joc, joaca 24/24. Nu mai merge la munca si ea il intretine, curata dupa el.
Iar ca jucatori... se injura fara nicio retinere in toate culorile, gaurile, felurile, in toti raposatii. Daca ma intelegi.
Iar pe TPU acestia dau dovada de un coeficient de inteligenta redus. Toti cauta numai hackuri, intreaba cand se opreste/ restarteaza nu stiu ce server, toti spameaza alte categorii cu private. Si cei mai multi sunt si niste funditari care isi fac poze activand nu stiu ce magie si le pun ca avatar straight face.
That`s why.
Cu drag, Jelli.

| elicos a răspuns:

Yo jocu ala fura 2 lucruri copilarie si priteni si creaza obsesi.